Pracuji v kosmetických potřebách, kde se specializujeme pro vybavení pro kosmetičky a vizážistky a už nějakou dobu se nám nelíbilo, že naše podlahy už byly takové špinavé, ušmudlaní. A to jsme se o ně s kolegyněmi vždy staraly. Pravidelně jsme je zametali a vytíraly. Ale ani to nestačilo, aby podlaha byla čistá. Tak jsme si řekly, že si na to najmeme úklidovou firmu. Přece jenom po té dlouhé době si to už zasloužila.

Ale neměla jsem se žádnou úklidovou firmou zkušenosti a kolegyně také ne. Což byl takový menší háček. Tak jsme se poptaly našich známých a kamarádů, jestli neznají nějakou dobrou firmu a dva nezávisle na sobě mi doporučili úklidovou firmu. Ještě než jsme jim zavolaly, tak jsme si jejich kvalitu ověřili na internetu. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měly jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

Kontaktovaly…

Kontaktovaly jsme proto centrálu a domluvili si s nimi termín Čištění podlah. Působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měla jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy.

Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což je tak fajn, protože hodně klientek nosí podpatky a tak dále. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a my už s udržováním čistoty naší podlahy nemáme vážně žádné problémy. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním.

Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit. Protože odvádějí skvělou práci za ještě slušné peníze. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím na ně. Nabízí totiž celou řadu dalších úklidových služeb, mezi které patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.