V dnešní uspěchané době je zcela normální si nechat okna v domácnosti, ať už v domě nebo bytě, umýt úklidovou firmou. Někteří lidé, především starší generace jsou nedůvěřiví a nejsou ochotni si do bytu pustit někoho cizího. Já jsem také patřila k těm, kteří si raději všechno udělají sami, než aby do domu pustili lidi, které v podstatě neznají. V mém případě to, spíše než nedůvěřivost, bylo otázkou studu a narušení soukromí. Vždy jsem musela před jakoukoliv návštěvou dům pořádně uklidit, aby mě nepomluvili. Dost mi záleželo na mínění druhých a vše jsem si příliš brala. mytí výloh

impregnace okenmytí okenních tabulímytí parapetů

Ale pak jsem kvůli práci…

Ale pak jsem kvůli práci a času na vlastní rodinu musela několik mých pohledů přehodnotit. Zjistila jsem, že vlastně o nic pořádně nejde. Že se kvůli tomu, že jednou neuklidím, nezboří svět. A tak jsem jednou dospěla k názoru, že bude lepší, když si k sobě někoho důvěryhodného pustím. A ten se bude starat o mytí oken v celém domě. A že jich není zrovna málo. Když jsem to dělala sama, vždy mi to zabralo jeden celý den o víkendu. Říkala jsem si, že si takto strávený čas raději ušetřím na něco, co bude mít pro mě větší smysl.

mytí žaluziímytí okenní rámůspolehlivá firma na mytí oken

Objednala jsem si…

Objednala jsem si tedy mytí oken od profesionálů. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. přišli v dohodnutý den a kvalitně umyli okna včetně rámů a parapetů v celém domě. S jejich přístupem jsem byla nadmíru spokojená. Věnovali se své práci a byli velmi slušní a ohleduplní. A měli to udělané za zlomek času než já. Nemusela jsem je vůbec hlídat a ani jsem se nemusela strachovat, co kde rozbijí a podobně. Díky této první zkušenosti jsem se rozhodla, že firmu budu využívat pravidelně. A možná i na jiný druh úklidu. Pro ty, kdo nemají čas přes den, domluvit termín ve večerních hodinách nebo o víkendu není problém. Zaměstnanci firmy jsou velmi ochotní a časově flexibilní.

pravidelné mytí okenmytí oken v doměmytí oken v bytě

Okna jsou skutečně…

Okna jsou skutečně dobře vyleštěná, bez šmouh a kruhů po leštění a vydrží dlouho čistá. Navíc dokonale setřou i prach usazený na interiérových žaluziích, se kterými jsem vždy bojovala. Pokud není mytí výloh Vaším koníčkem, nebo okna nelze mýt z jiného důvodu, objednejte si tuto službu od profesionálů.