Jsem majitelem jedné zdravé výživy, kde se zaměřujeme na zdravé potraviny a bio kosmetiku a nedávno jsme hledali někoho na vyčištění podlah. Byla už opravu hodně zanedbaná a  došel jsem k závěru, že je načase ji nechat pořádně vyčistit. A věděl jsem, že já se o to pořádně nepostarám a nikdo ze zaměstnanců taky ne. Takže se najmutí nějaké firmy jevilo jako nejlepší volba. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu.

Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb. Tak jsem naznal, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka.

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Nebylo to sice nejlevnější, ale zase na ně byli opravdu tak dobré ohlasy, že jsme si s ostatními řekli, že to riskneme. A dobře jsme udělali, protože odvádí skvělou práci a jsou opravdu moc ochotní. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách. Až bude prodejna úplně zavřená a my tak nepřišli o tržbu. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený.

Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění. Protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, což jsme ocenili všichni.

Protože…

Protože když při vybalování zboží nosíte několik velkých krabic s botami, tak se hodí mít pevnou a neklouzavou půdu pod nohama. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit. Protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte, že toho z úklidových služeb nabízí opravdu hodně například mytí epoxidové stěrky a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.