Chtěla bych napsat pár slov o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem objevila přes internet, když jsem hledala nějakou dobrou úklidovou firmu. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje její hloubkové čištění. V naší taneční škole, kde nabízíme jak street dance, tak lekce zumby, společenské tance, zkrátka všechno možné, jsme už dlouho nebyli spokojeni se stavem našich podlah. Bylo nutné to vyčistit. Ale sami jsme si s tím neporadili, tak jsme právě hledali nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Došli jsme k závěru, že oni se s tím určitě popasují lépe. A tak jsem si sedla k počítači a našla právě je. Kontaktovala jsem proto lidi z této firmy a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. voskování podlahy

čištění podlah cena z m2čištění průmyslových podlahčištění podlah v domácnosti

Dobrý dojem…

Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

renovace podlahfluatace podlahypřípravky na čištění podlah

Poté, co podlahu vyčistili…voskování podlahy

Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mně hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na tanečním parketu velice důležité. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A firma toho nabízí mnohem víc než jen čištění podlah a voskování podlahy, takže až budeme opět něco potřebovat, tak se určitě obrátíme znovu na ně. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

jak vyčistit podlahučištění dřevěných podlahčím vyčistit podlahu