Každý snad touží po krásné čisté podlaze, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Proto se jejím čištěním zabýváme i v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění realizujeme pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. voskování podlah

účinná technika na čištění podlahstrojové čištění v rozlehlých prostoráchprofesionální firma na mytí podlah

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatačním nátěrem. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

mytí podlah ve firměhloubkové čištění podlahfluatace podlah

K voskování podlah…

voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz. A především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah ve velkoobchodě s květinami a zahradním nábytkem. S podlahou si už sami nevěděli rady, tak se na nás obrátili, zda bychom nemohli tento problém vyřešit. Tak jsme se s nimi na všem domluvili a o vše se postarali. Byli s naší prací spokojení, z čehož máme samozřejmě radost, protože není lepší vizitka, než spokojený zákazník.

šetrné mytí podlahpodlahy v kancelářích a jejich údržbakotoučové mytí podlah