V úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a dnes bychom se chtěli zaměřit na naše strojové čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován. Následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

U nás…

U nás budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění je nevhodná a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Naposledy jsme čistili v jednom fotoateliéru, kde podlaha už velmi dlouho nebyla hloubkově čištěná.

Takže…

Takže se nebylo čemu divit, že se o to nedokázali sami postarat. Ale ani tu podlahu tak nechtěli nechat a tak se rozhodli využít našich služeb. A pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako voskování linolea a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění.

Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na úklidové výškové práce. A naše služby realizujeme nejen po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.