Jsem majitelem menší notářské kanceláře a už dlouho jsem byl docela nespokojený se stavem podlah v našich kancelářích. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory, ale i tak, v poměru počtu lidí a k tomu. Jaké oni mají prostředky na čištění, není v jejich silách, aby byla podlaha dokonale čistá podle našich představ. Ale zároveň jsem to tak nechtěl nechat, protože to nepůsobilo vůbec dobře a já si potrpím na profesionalitu ve všech směrech. Tedy i na dobře působící prostředí. Koneckonců prostředí je ta první věc, na kterou se klient dívá, ať už přijde kamkoli a první dojem je velice důležitý. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu.


Ale…

Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě. Abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli, jak velké jsou naše prostory. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený.


Zaměstnanci…

Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné voskování linolea, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni. Je to někdy trapas, když uklouznete a spadnete jenom proto, že vám klouže podlaha. To pak vypadáte, že ani neumíte chodit. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu. Která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Protože těch úklidových služeb nabízejí mnohem víc. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.