Pokud potřebujete vyčistit koberec a nevíte jak na to, tudíž uvažujete o nějaké úklidové firmě, tak vám dám dopředu dobrou radu. Udělejte si ohledně toho opravdu důkladný průzkum. Protože některé firmy působí lákavě svou cenou, ale pak po přečtení jejich metody koberců zjistíte, že opravdu není o co stát. A snad nejhorší jsou ty, které nabízí extrakční metodu. Protože po ní vám na čištění mohou zůstat fleky a není to nic, o co byste na koberci po čištění stály. Vážně je lepší si připlatit za kvalitní metodu. A to jsme udělali i my. Nám se podařilo koberec zašpinit od zmrzlinového čokoládového poháru. Chtěli jsme si udělat doma hezkou neděli a takto to dopadlo. Snažila jsem se s tím prvně poprat sama. čištění koberců Praha 10

Snažila jsem se to vyčistit pomocí prostředků, které jsem měla doma. Ale moc velký efekt to nemělo, zmrzlina byla pořád hodně vidět. Jak by taky ne, když zmrzlina byla tmavá a koberec světlý. A nechtěla jsem na koberec při čištění moc tlačit. Protože jsem se bála, že bych tak poničila strukturu koberce a bylo by hodně vidět, kde byl koberec čištěný. Tak jsem se rozhodla obrátit se na úklidovou firmu.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Takže jsem si sedla k internetu…

Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou, která by měla opravdu dobré reference. A po chvíli jsem narazila na úklidovou firmu čištění koberců Praha 10, načež jsem se zaměřila pouze na jejich stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali. Navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější. Ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí. Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění. Ale metodu strojového čištění, kdy prvně na koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody mi koberec krásně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý můj byt.

péče o světlý koberecúdržba kobercelevné čištění koberců

Samotné čištění koberců Praha 10…

Samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem očekávala. Tímto bych všem tuto úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. chtěla doporučit. I cenově je dostupná. I když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. Jsem spokojená a určitě se už na nikoho jiného do budoucna obracet nebudeme. Firma totiž nabízí i celou řadu dalších služeb.  Patří k nim čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců