Bydlíme s kamarádkami a nedávno jsme každá měla tolik práce, že jsme se rozhodly, že si uděláme ultimátní flákací sobotu a budeme jen doma koukat na seriál a baštit dobroty. A já si zrovna polívala palačinku jahodovým sirupem. Jenže bohužel mě polekala moje kočka a část sirupu skončila i na zemi. Na koberci podotýkám. Bylo potřeba něco vymyslet, zůstat to tak opravdu nemohlo.  A kamarádku napadlo, že bychom na to najaly úklidovou firmu. Přišlo mi to jako dobrý nápad, protože my ať jsme s tím dělali cokoli, tak jsme neuspěly s ničím. A tak jsme si sedly k počítači a hledali někoho, kdo by se o to postaral. Ten koberec jsme tak prostě nechat nemohly, nebo alespoň hodně nechtěly, takže to vyjde nastejno. koberce čištění Brno

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecjak se zbavit skvrn na koberci

Po našem internetovém výzkumu…koberce čištění Brno

Po našem internetovém výzkumu jsem se rozhodla pro úklidovou firmu koberce čištění Brno, protože měla nejlepší reference. Sice nepatřila k těm nelevnějším firmám, o kterých jsem se dočetla, ale zase jejich služby opravdu všichni vychvalovali. A psali, že je na ně opravdu spolehnutí. A já si raději za skutečnou kvalitu opravdu připlatím a nebudu si pak trhat hlavu nad tím, že jsem si něco pořádně nerozmyslela. A potom, co náš byt opustili, můžu tuto firmu všem jedině doporučit. Zmizely nejenom fleky od javorového sirupu, ale celkově koberec krásně prokoukl, vypadal jako nový a přitom jsem ho už měla pár let.

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jediný flek. Nejdříve na koberec dali chemii a nechali ji působit, a poté vše kartáčovali tím kotoučovým strojem. A přineslo to vážně skvělý výsledek.

jak umýt koberecčištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočů

Zaměstnanci firmy…

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsem upřímně ani nedoufala. A co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak i chování a profesionalitu zaměstnanců. Domluva a komunikace s nimi byla perfektní, na vše měli velice rychlé reakce, ve všem mi vyšli vstříc a nedošlo k žádným zmatkům, ani přesouvání termínů. Nic podobného. Zkrátka vše perfektní.

A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že firma má opravdu široké pole působnosti.

hygiena domácnostiefektivní čištění koberceprostředky na mytí koberců