Pracuji v domově důchodců a spolu s dalšími lidmi máme na starosti údržbu a úklid budovy. A v poslední době se nám zdálo, že podlahy jsou už opravdu ve špatném stavu. A tak jsme naznali, že bude nejlepší, když si tu podlahu necháme někým vyčistit. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory. Ale i tak, v poměru počtu lidí a k tomu, jaké oni mají prostředky na čištění, není v jejich silách, aby byla podlaha dokonale čistá podle našich představ.  Ale zároveň jsem to tak nechtěl nechat, protože to nepůsobilo vůbec dobře. A  taky jsme samozřejmě chtěli, aby se důchodci u nás cítili jako doma, proto se to také jmenuje domov důchodců. Tak jsme si řekli, že využití služeb úklidové firmy bude tím nejlepším řešením. Ale s žádným podlahy mytí jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu.

Nechtěl…

Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali. Že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy už jsou důchodci na svých pokojích. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil. Protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

Dále…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který je pro starší lidi perfektní, protože jim podlaha tolik nepodkluzuje. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože jsme s nimi byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Takže pokud také hledáte někoho na vyčištění podlahy, rozhodně vyzkoušejte tuto firmu. Budete spokojení. Tak jako jsme byli i my.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.