Vždy mě velice bavilo šití a tak jsem si postupem času vybudovala svůj krejčovský salon, který se skládá ze dvou velkých místností. V jedné mám pracovní část, kde šiji, a druhou část mám pro své zákazníky. Místnost pro zákazníky mám dle mého názoru útulnou, snažím se, aby se zde zákazníci cítili dobře. Jelikož se v této místnosti konají i zkoušky šitých zakázek, je nutné, aby byl koberec vždy čistý. Koberec pravidelně udržuji, přesto již na něm byly znát zašlapané nečistoty. Jedna známá mi doporučila firma tepování sedaček Praha , že bych mohla využít jejich služeb a nechat si vyčistit koberec. Tato firma nabízí celou řadu služeb a mimo jiné se roky zabývají i čištěním koberců a mají svoji vylepšenou kotoučovou metodu čištění. Přestože firma nepatří k nejlevnějším, tak má na internetu opravdu dobré recenze. Zaslala  jsem firmě email, požádala je o cenovou nabídku a o termín plnění. Nabídli mi termín do týdne, což mi vyhovovalo, dojednali jsme podrobnosti a už vše běželo. S prací této firmy jsem byla velice spokojena, zaměstnanci se dostavili do salonu v přesně dohodnutý čas.

Po…

Po vyčištění koberce vypadali skvěle, celé krejčovství krásně vonělo svěžestí, od té doby se i koberec snadněji udržuje. A co se týče samotného čištění – tato metoda  funguje na tom principu, kdy se pomocí těžkého rotačního kotoučového stroje zanese účinná chemie do hlubších struktur koberce a nechá se dostatečně dlouho působit. Koberec se následně opět rozkartáčuje, aby se vše dostalo na povrch, na závěr se vše dokonale vysaje výkonným třímotorovým vysavačem. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, které by se v koberci mohli nacházet, a je vhodná pro všechny druhy koberců. Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu při vysávání provzdušní a oživí celkový vzhled koberce.

Určitě…

 

Určitě je plus i to, že používají tu opravdu nejkvalitnější chemii. Jinde používaná běžná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Firmu můžu lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Jak jsem již zmínila, tato firma nabízí celou škálu služeb jako je denní a pravidelný úklid bytů a domů, kanceláří, úklid po stavebních pracech, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Dále odstraňují grafity a nedovolené polepy z prosklených ploch. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města. Určitě se podívejte na jejich internetové stránky!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.