Moje starší sestra si hodně potrpí na domácí bio kosmetiku, která se docela špatně shání. A tak jsme si řekla, že se jí jako dárek k narozeninám vyrobím sprchový gel. Tak jsem si na to sehnala všechno, co bylo potřeba a pustila se do toho. Docela mě to i bavilo, ale jen do té doby, než se mi nádoba, ve které jsem vše vařila a připravovala, vylila na zem. V tom okamžiku se zábava proměnila v noční můru. Snažila jsem se to vyčistit, ale zůstala tam slabá vrstva na podlaze, kterou jsem si už netroufala odstranit, protože jsem se bála, že bych podlahu nějak poškrábala. A ta podlaha byla opravdu drahá, takže jsem se snažila vyvarovat toho, že bych si ji poničila. Takže bylo potřeba na to někoho najmout. Ptala jsem se známých a kolegů v práci na nějaký tip a poradili mi úklidovou firmu. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsme se dočetla, ale zase měla ty nejlepší reference.

Takže…

Takže jsme si řekla, že je lepší investovat více peněz a mít nějakou záruku, že to vše proběhne v pořádku a neskončí to nějakým fiaskem. A jsem vážně ráda, že jsem na ně dostala doporučení a neobrátila se na někoho jiného. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený termín na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií lepidlo nechtělo úplně pustit, ale po druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, ten stroj je opravdu šetrný a zároveň i účinný. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Stopy po hmotě sprchového gelu zmizely a podlaha byla v perfektním stavu.

Určitě…

Určitě se na ně obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená a nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku a prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím a oni mi ji nabízí za slušnou cenu, takže nemám co vytknout. Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní, takže zde máte jak kvalitu služeb, tak profesionalitu zaměstnanců v jednom. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, takže určitě doporučuji mrknout na jejich stránky, protože na internetu jsou opravdu vyhlášení. Není nic, co bych jim mohla vytknout. Své mytí podlah nabízí na celém území České republiky a dokonce i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.