Blížily se tátovy narozeniny, a protože on není zrovna organizačně schopný, tak to vždy vše děláme my s mamkou samy. A zrovna jsme nesly talíř s jednohubkami s rybičkovou pomazánkou, jenže bohužel nám talíř spadl a skončil na zemi. A to na koberci. A určitě si to nadělení umíte sami představit, protože to na světlém koberci bylo opravdu hodně vidět. A zůstat to tak nemohlo. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc se nám to nedařilo, hlavně jsme se bály, abychom čištěním koberec nijak neponičily, protože koberec byl nový, takže by to byla hodně zbytečná koupě. Tak jsme se rozhodly, že bude nejlepší to svěřit nějaké úklidové firmě. Ale žádná jsme neměly s žádnou zkušenosti, tak jsme si každá sedla k internetu a hledaly nějakou firmu, která by nám s tím mohla pomoci. A nakonec jsme se nezávisle na sobě shodly na úklidové firmě koberce čištění Brno .

Měla…

Měla totiž nejlepší reference, všichni o nich na internetu psali opravdu pozitivně a byli všichni zkrátka spokojení. Tak jsme si řekly, že do toho půjdeme, i když byli o něco dražší, protože jsme chtěly mít jistotu, že to dobře dopadne. A hlavně jelikož jsme se na to skládaly, tak to bylo ve výsledku v pohodě i finančně. Zavolali jsme jim a domluvili jsme si s nimi co nejbližší termín, což bylo taky super. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím. Firma na čištění koberců využívá speciální kotoučovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich saponáty krásně provoněly celý byt. Koberec byl krásný a vypadal opět jako nový. A proto je všem moc doporučujeme, pokud taky potřebujete vyčistit koberec.  Služby nabízí za cenu, která je dostupná pro každého, kdo ji opravdu potřebuje. A musíme je doporučit i z hlediska jejich zaměstnanců. Jsou moc milí a ochotní.

Nesetkaly…

Nesetkaly jsme se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními, takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohly vytknout. Jsme vděčné, že jsme narazily právě na tuto úklidovou společnost. A neobrátily jsme se na ně naposledy, protože toho nabízí opravdu hodně a nikdy nevíte, co budete zase potřebovat. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Ne každý se probojuje do zahraničí.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.