Když jsem začínala svou stomatologickou praxi, získala jsem starší ordinaci po lékařce, která odcházela do důchodu. Pronájem byl za příjemnou cenu, ale celkově to vnitřní řešení budovy, nástěnky, stará okna, rozvrzané dveře – to nebylo zrovna ono. Neměla jsem ani peníze na pořádnou rekonstrukci, a tak jsem zvolila zlatou střední cestu. Bourací práce se nakonec nekonaly. Sundala jsem všechny vývěsky, strhla tapety, oškrábala lak a barvu a vše nově natřela. Jenom nálepek na výlohách a oknech jsem se nemohla zbavit. Bála jsem se, že skla poškodím a budu muset znovu zasklívat nebo vyměňovat celá okna či dveře. A tak jsem si nechala doporučit služby Čištění oken, Praha 7. Nebylo nic jednoduššího, než jim zavolat a domluvit se s nimi na kalkulaci a termínu provedení zakázky. Nebylo to nic velkého, a tak si našli čas již následující týden. Měla jsem radost, že to budu mít tak brzy z krku. Tušila jsem, že to dopadne dobře.

Samotná…

Samotná komunikace s firmou totiž byla profesionální a zcela bezproblémová. Když ke mně přijeli, hned se dali do práce. Z A SERVISU mají zkušenosti, že se zákazníci snaží odstraňovat polepy nejdříve sami a nedopadá to ve většině případů dobře. Škody jsou nevratné a neodstranitelné a vzniklé rýhy už nelze odstranit, ani nijak rozleštit. Vzhledem k důslednému školení, zaměstnanci A SERVISU vždy provádějí odstranění tvrdých nečistot, folií, polepů a samolepek vždy korundovými žiletkami, které mají šířku nejméně deset centimetrů. Můžou pak zaručit, že pokud takto postupují při mytí výloh a oken a všechny popsané nečistoty a polepy odstraňují širokou plochou ostré žiletky, nedojde k poškození mytých a čištěných oken a výloh.

V…

V mém případě se potvrdilo, že se vyplatí počkat a svěřit složitou situaci do péče odborníků. I vy se neobávejte na cokoliv zeptat. Profesionálové vám mohou pomoci více, než si myslíte. A ušetří vám spoustu starostí a zbytečně vynaložených sil i finančních prostředků. A co lze ze skel odstranit? Kromě stavebních nečistot odstraňují a strhávají polepy, reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.