Nedávno naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizovala čištění podlah několika bytů určených k pronájmu. Majitel nechal byty opravit a vymalovat. I podlahy proto přenechal odborníkům. Pro naše pracovníky to byla objednávka, při které se v plné míře uplatnila strojová metoda čištění podlah, tedy technologický postup, který vykazuje množství předností a výhod.

Vždyť i pro nás představuje podlaha pevnou půdu pod nohama, takže si plně zaslouží přiměřenou péči a pravidelné ošetření. A věřte, že za třicet let úspěšné praxe víme o podlahách své. Spokojení klienti v České republice, na Slovensku, ale také v Rakousku a Německu nám tato slova určitě rádi dosvědčí.

Kromě čištění podlah se ovšem také profesionálně věnujeme odbornému čištění koberců a čalouněného nábytku. Provádíme rovněž pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí nebo také firem. Nabízíme pochopitelně i kompletní úklidové práce po stavebních činnostech.

Realizujeme…

Realizujeme také mytí a jedinečné leštění oken, výloh, prosklených ploch, či fasád, a to i ve výškách. Po domluvě s klientem čistíme žaluzie, lamely, rolety i markýzy. Spolehlivě odstraníme různé nepovolené polepy, reklamy, samolepky, ochranné fólie nebo bannery z prosklených ploch. Úspěšně likvidujeme graffiti a také plísně, přičemž klademe důraz na účinnou prevenci.

Pro kvalitní vzhled, plnou funkčnost a životnost každého typu podlahy platí zásadní pravidlo. Čištění neodzkoušenou metodou nebo neznámou chemickou látkou je spolehlivou cestou k vážným problémům! Každý odborník pochopitelně dobře ví, že každá podlaha vyžaduje cílenou péči. Což pochopitelně platí i při hloubkovém i detailním čištění. Tyto odborné postupy vyžadují nejen zkušené profesionály, ale rovněž progresivní, nesmírně účinné,  přitom šetrné metody čištění.

Čištění podlah Praha  využívá v tomto směru metodu strojového čištění, která sklízí zasloužené úspěchy nejen na našem úklidovém trhu služeb, ale i v zemích střední Evropy. Spolehlivá, přitom velmi vysoká kvalita tohoto čištění je realizována na nejrůznějších typech podlah. Mechanickým srdcem strojového čištění je jednokotoučový čistící stroj, který dokáže podlahy vyčistit generálním způsobem do nejmenších detailů.

Na úklidovém…

Na úklidovém trhu služeb je jednokotoučový masivní stroj s hmotností cca 50 kilogramů, považován za velice účinné a výkonné zařízení. Při své činnosti systematicky využívá výrazného přítlaku, který je přesně směrován na rotační čistící kotouč o průměru 45 centimetrů. Tyto parametry spolehlivě zajišťují důsledné a rovnoměrné vyčištění podlahy.

Technologický proces hloubkového strojového čištění je vždy zahájen důkladným a systematickým vykartáčováním celé podlahové plochy. Pochopitelně, že veškerá obdivuhodná síla čistícího stroje by přišla vniveč, pokud by plnohodnotným asistentem nebyla účinná, Přitom velmi šetrná čistící chemie.

Při tomto nesmírně důležitém kroku jsou nejčastěji uplatňovány čistící chemické prostředky zásaditého charakteru, které bezpečně vyčistí většinu typů podlah. Chemické prostředky kyselých vlastností jsou, díky své agresivitě velmi vhodné a účinné – při čištění silně znečištěných ploch po stavebních činnostech.

Následujícím…

Následujícím krokem naší osvědčené strojové metody je použití extrémně silného, ale zároveň velmi ohleduplného třímotorového vysavače. Díky jeho udivující sací síle, dokáží pracovníci společnosti A SERVIS, důkladně a systematicky odsát nejen veškeré uvolněné nečistoty a mnohaletou zašlapanou špínu, ale také zbytky vody, vlhkosti i chemického čistícího prostředku z předchozí operace. Podlahová plocha tak velice rychle získává zpět svůj původní svěží vzhled a jedinečnou čistotu.

Poté již následuje závěrečné pečlivé umytí podlahy, byť pouze čistou vodou. Z odborného pohledu se jedná o důležitou neutralizaci podlahy, která spolehlivě eliminuje vliv použité chemie. Nyní je již podlaha klienta odborně vyčištěná, hygienicky čistá a vydezinfikovaná, takže je vlastně připravena k běžnému plnému využití. Jenže, nyní ještě pozor! Odborníci naší firmy svým klientům doporučují ještě poslední, přitom nesmírně důležitý krok. Tím je zakonzervování hygienicky čistého povrchu. O co se tedy jedná?

Jedná se o krok, který má zásadní význam pro konečnou kvalitu ošetření a dlouhodobou ochranu povrchu podlahy. Odbornými pracovníky firmy A SERVIS je realizována aplikace tzv. fluatačního nátěru. Jedná se v podstatě o ochranný vosk, nebo-li průmyslový polymer, který podlaze dlouhodobě předává celou řadu velice důležitých a klienty oceňovaných vlastností.

Odborně…

Odborně nanesená kompaktní vrstva polymeru spolehlivě a dlouhodobě zajistí podlaze dosažený estetický vzhled a zamezí jejímu snadnému a rychlému znečištění. K těmto výhodám je rovněž třeba přiřadit získání pružnosti celé podlahové plochy, včetně protiskluzových vlastností. Pohyb po zakonzervované podlaze tak bude při každém kroku bezpečný, bez rizika uklouznutí nebo pádu.

Dalším klíčovým posláním získané pružnosti je fakt, že elastický, kvalitně ošetřený povrch podlahy dokáže efektivně absorbovat různé formy a intenzitu každodenní zátěže. Zcela logicky proto nedochází ke snadnému poškrábání podlahy. A její povrch zůstává dlouhodobě a spolehlivě chráněn.

Naše společnost používá při zakonzervování podlahy především matný, nebo pololesklý vosk renomované německé značky PKD. Dvě až tři vrstvy tohoto průmyslového polymeru vytvoří na podlaze souvislou odolnou vrstvu, která se stává spolehlivou dlouhodobou ochranou.

Pro…

Pro každého uživatele takto odborně ošetřené podlahy se stává příští čištění a údržba mnohem snadnější, rychlejší a komfortnější. Každou hospodyňku ještě určitě potěší skutečnost, že navoskovaná podlaha skvěle eliminuje otisky bosých nebo zpocených nohou. Takže na podlaze nezůstávají stopy, které jsou vždy velice neestetické.

Velice rádi přiznáváme, že nás potěší, pokud se vaše představy o čisté a dokonale chráněné podlaze střetnou s našimi…

Úklidová a čistící společnost A SERVIS a naši profesionální odborníci spolehlivě vrátí vašim podlahám nejen jejich ztracený lesk a vzhled, ale samozřejmě také kvalitu a záruku dlouhé životnosti.