Moje mamka má artrózu v kloubech. Takže spousta věcí jí nyní dělá problém. Co dřív zvládala levou zadní, dnes je to pro ni práce dvakrát tak dlouhá. A ještě doplněná o relativně hluboké, byť nechtěné, prožitky bolesti. Takže to bych nebyla její dcera, kdybych se pro ni nerozhodla udělat maximum, čeho jsem v současnosti schopná. Před časem jsem odjela na rok za prací do Anglie, a tak mamka zůstala na úklid domu sama. Chtěla jsem jí nějak ulehčit po tu dobu, co jsem u ní nebyla. A tak jsem se domluvila s Mytí oken Praha 10, že jí dvakrát do toho roku umyje okna, která jí dělala asi největší problém. Máma samozřejmě o všem věděla. Ale i tak s tím nesouhlasila. Nechtěla, abych si dělala škodu a starosti. Nechtěla mi být na obtíž. Klasika. Ale stejně jsem službu neodřekla.

Poprvé…

Poprvé, když firma navštívila naši domácnost, mi mamka posléze volala a celá nadšená mi vyprávěla, jak jsou skvělí a příjemní a já nevím co. A pak dodala, že si připlatila za službu impregnace oken, která ten efekt mytí oken ještě umocní v rámci časové osy. Chtěla jsem vědět, co tím myslela, a tak jsem si našla, co to vlastně je. Nano-impregnace, kterou používá A SERVIS, je ochranná vrstva, již aplikují pomocí jedinečné technologie GlasProtect. Jejich impregnace způsobuje samočistící schopnost ošetřeného skla. To umožňuje vytvořit velmi účinnou hydrofobní, olejofobní a acidofobní úpravu povrchu. Ve výsledku zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene či vzniku skvrn od rzi nebo chemikálií. Tato ochrana prodlužuje životnost skel.

A…

A tak jsem si říkala. To bude určitě nějaká blamáž, aby z lidí vytáhli víc peněz. Jenže když jsem dojela po několika měsících domů, byla jsem příjemně překvapená. Máma dodržovala své slovo, že nebude na okna sahat. Ale ta vypadala báječně. Jako by je včera umyli. Máma mi řekla, že naposledy umývali okna před čtyřmi měsíci. Velmi se mi to líbilo. Od té doby jsem však okna umývala sama, když jsem byla doma. Ale bylo vidět, že ochranná vrstva oken skutečně funguje. Dozvěděla jsem se, že by měla působit až pět let, což by bylo super. Až bude potřeba, určitě si A SERVIS zavoláme, aby nám nano-impregnaci obnovil. Skutečně si myslím, že tato služba stojí za zvážení.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.