S manželem jsme si řekli, že si to doma trochu upravíme, máme rádi změny. Tak jsme trochu popřesouvali nábytek. A když už jsme byli u těch změn, tak jsme si uvědomili, že naše podlaha už nebyla v úplně nejlepším stavu. Snažili jsme se ji vyčistit, ale nebudu vám lhát. Nemělo to skoro žádný výsledek. Tak jsme přemýšleli co s tím.

Uvažovali jsme o koupi nové, ale do toho se nám upřímně moc nechtělo. Tak nás napadlo, že bychom si ji zkusili nechat vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na internet. A našli jsme firmu. Byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Domluvili jsme s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních záležitostech.

Domluva…

Domluva s nimi byla perfektní a slečna na centrále byla moc milá. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli vážně nadšení. Sice jsme o nich četli samou chválu. Ale nečekali jsme, že to bude opravdu až tak dobré, znáte to, lidé na internetu někdy přehánějí.

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc. Protože aspoň budeme mít větší jistotu, že jen tak neuklouzneme, když budeme jen v ponožkách. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud potřebujete někoho na čištění podlah, tak opravdu doporučuju tuto firmu. Protože s nimi byla perfektní domluva. Zaměstnanci jsou moc milí příjemní lidi, se kterými jsme spolupracovali moc rádi a rozhodně to nebylo naposledy, co jsme si jejich služby objednali. I cena nám připadá naprosto v pořádku, když vezmu v potaz, jakou perfektní čištění dlažby odvedli.

Vůbec se nedivím, že je na nich na internetu samá taková chvála. Protože my jsme s nimi byli spokojeni ve všech ohledech. A abychom tuto firmu podpořili, tak přidáváme i naši recenzi s naší zkušeností na internet, abychom ostatním pomohli s výběrem. Firem je skutečně hodně a najít mezi nimi tu pravou někdy nemusí být úplně snadné.

Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, mezi které patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme někdy potřebovat cokoli z toho, určitě se na nikoho jiného obracet nebudeme. Jsou dostupní nejen pro celou Českou republiku, ale své služby nabízí i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.