Nedávno jsme s kamarádkou přešly na zdravou stravu, nebo jsme se o to aspoň snažily, ale trochu nám chybělo sladké. A jednou jsme našly recept na dravé ovesno-medové sušenky, tak jsme si řekly, že je vyzkoušíme. A šlo to docela dobře, než se nám tu hmotu povedlo vyklopit na zem. A protože byla tekutá, tak se to po koberci vylilo ještě rychleji. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc se nám to nedařilo, skvrna po medu byla stále viditelná.

Hlavně jsme se bály, abychom čištěním koberec nijak neponičily, protože by to byla samozřejmě velká škoda. Takže jsme si na to museli najmout úklidovou firmu, pro nás to byla pořád levnější varianta než kupovat nový. Ale žádná jsme neměly s žádnou zkušenosti, tak jsme si každá sedla k internetu a hledaly nějakou firmu, která by se o to postarala. A nakonec jsme se si vybraly firmu čištění koberce.

Všichni…

Všichni je totiž na internetu moc vychvalovali, tak jsme si říkaly, že to určitě nebudou vyhozené peníze. A hlavně jelikož jsme se na to skládaly, tak to bylo ve výsledku v pohodě i finančně. Zavolaly jsme jim a domluvily jsme si s nimi co nejbližší termín, aby tam ten flek byl co nejkratší dobu, kdyby náhodou neohlášeně přišel majitel, protože už nám to párkrát udělal. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím.

K čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt. Skvrna po medu zmizela, naprosto. Koberec krásně prokoukl a nepoznali byste, kde byl čištěný, odvedli opravdu vynikající práci. Tuto firmu můžeme všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě.

Služby…

Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná, my ani jedna nejsme zrovna bohaté a nebyl to pro nás žádný problém. Jako jejich cena je sice vyšší než u ostatních firem, jenže většina levnějších firem stále používá extrakční metodu čištění a to rozhodně není řešení, všichni psali, že je to s tím dost katastrofa, ať si to nikdo neobjednává, opravdu na ni byly velké stížnosti.

Takže jsme se raději obrátily na něco dražšího, kde jsme ale měly záruku, že to dobře dopadne. A také to dobře dopadlo. Takže za nás tuto firmu můžeme opravdu jedině doporučit, i když jsou trochu dražší. Ta investice se rozhodně vyplatí. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a je s nimi perfektní domluva. Tudíž prostě není nic, co bychom jim mohly vytknout. Odvedli perfektní práci ve všech ohledech, které pro nás byly důležité. A SERVIS LIPKA, s.r.o.