Nedávno jsem si otevřela ve městě nové kadeřnictví. Ale hned po pár měsících jsem se potýkal s problémem na fasádě. Byly to graffiti, které mi někdo přes noc nasprejoval na fasádu. Byla jsem velice naštvaná, protože to rozhodně nedělá dobrý dojem. Kdo by chtěl kadeřnictví navštívit, tak se vždycky dívá na to, jak to kadeřnictví vypadá z venku i zevnitř, aby se ujistil, že se jedná o dobré kadeřnictví.

Ale když jsem měla na fasádě hned vepředu nepěkné obrazce od vandalů, tak bylo jasné, že toto lidi odláká a rozhodně nepřiláká. Snažila jsem se zbavit se obrazů sama, ale nešlo to. Kamarádka mi ale poradila, ať se poohlédnu po internetu, že najdu určitě někoho, kdo se tímto problémem zabývá. A měla pravdu. Natrefila jsem na Čištění fasády Ústí nad Labem, která mě zaujala tím, co nabízela.

Do firmy…

Do firmy jsme zavolala a za dva dny jsem čekala na tým pracovníků. Přijeli usměvaví, dobře naladění a hned se dali do práce. Nic ode mě nepotřebovali a vše měli s sebou, takže já jsem se v klidu mohla věnovat svým zákaznicím uvnitř salonu. Když už se jejich práce chýlili ke konci, vyšla jsem ven a podívala se, jak si s graffiti poradili, byla jsem nesmírně nadšená. Nešlo vůbec poznat, že se tam ještě před několika hodinami nacházely škaredé graffiti.

I když byla firma trochu dražší než jiné firmy, tak si myslím, že se investice vplatila. Proč? Jelikož mnoho firem přetírá graffiti a nesnaží se je ani odstranit. To se ale s touto firmou stát nemůže, jelikož mají jasný a pečlivý postup. V podstatě tým postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetřou danou fasádní barvou.

Zamalovat…

Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší nikdy dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nechala jsem si fasádu hned natřít antigraffiti nátěrem, protože ten zajistí, že následné odstranění graffiti bude 100 % výsledkem a nebude potřeba natírat fasádu barvou jako nyní. Kdyby se náhodou něco podobného opakovalo, tak vím, že si se sprejem poradím raz dva.

Jsem ráda, že jsem si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. najala. Sice jsem se bála, že nesplní přesně to, co psali na svých stránkách, ale to jsem se pekelně mýlila. Splnili všechno do nejmenšího puntíku. I komunikace s nimi byla snadná, vyšli mi vstříc s termínem i hodinou. Nemám jim vlastně co vytknout, protože jsou opravdovými profesionály, což se dnes už tak moc často nevidí.