Pracuji jako sekretářka majitele velmi luxusní čínské restaurace a mám na starost její provoz. A v poslední době se mi zdálo, že naše fasáda už na tom není nejlépe. Barva začala být vybledlá, na některých místech byla špína a někde dokonce i plíseň. Informovala jsem o tom majitele a ten řekl, ať se o to postarám. A bylo jasné, že nás úklidový personál něco takového rozhodně nezvládne. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to čištění postarala. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, alespoň co se čištění fasád týkalo, takže jsem se musela podívat na internetu. A nemusela jsem hledat moc dlouho a našla jsem firmu se skvělými referencemi. Mluvím o Mytí oken Brno. A nejenom, že mě mých problémů zbavili, ale i my vysvětlili, co plíseň vlastně způsobuje. Ale stejně je nejlepší se pojistit a pořídit si nějakou prevenci. A tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy.

Je…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. A jsou i velice milí a je s nimi perfektní domluva. Jejich jednání je opravdu velmi rychlé a termín mi nabídli do týdne. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Fasáda mé restaurace je opět v naprostém pořádku a já jsem za to této firmě opravdu vděčná. Proto bych ji všem chtěla moc doporučit. Určitě nejsem jediná, kdo kdy tuto službu poptával. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim nejen čištění fasád, ale i čištění koberců, podlah, mytí oken a odstraňování graffiti. Takže můžete vidět, že toho zastanou opravdu hodně. Určitě jsme se na ně určitě neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.