Pokud potřebujete vyčistit vaši fasádu, a to například od plísní, věřte mi, je lepší, když se obrátíte na profesionály. Protože plíseň vzniká docela často, ale odstraňuje se už opravdu složitě. Opravdu hodně složitě. A jak jsem řekla, vzniká snadno. Například dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany. A nejhorší, co můžete dělat je, že to budete ignorovat. A dlouho jsme to ignorovali, až se ze všeho toho nánosu a bakterií udělala plíseň. A to už jsme přehlížet nemohli. Mohlo by to fasádu nenávratně poškodit. Snažili jsme se to vyčistit, ale nešlo nám to. A to jsme se opravdu snažili. Takže to chtělo něco jiného. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

Po…

Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci firmy aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže je skutečně skvělý. Čištění zateplené fasády Brno nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou. Která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Takže je vidět, že toho zastanou hodně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.