Zdravím, mám vynikající zkušenost s úklidovou firmou, a tak jsem se rozhodl, že na ně napíšu recenzi. Pracuji jako správce budovy našeho krytého koupaliště a budova už nevypadal nejlíp. Tedy fasáda na tom byla opravdu špatně. Protože nebyla nejenom špinavá, jenže na ní byla i plíseň. A to už jsme opravdu nemohli ignorovat, protože kdyby se rozlezla, tak by to pak mohl být už opravdu velký malér. Takže bylo více než nezbytné, aby to zmizelo. A věděli jsme, že na to náš úklidový personál stačit nebude. Proto bylo potřeba obrátit se na někoho, kdo by se jak čistit špinavou fasádu zabýval. A našel jsem právě tuto firmu. A dozvěděl jsem se od nich i řadu užitečných informací, které bych chtěl poslat dál. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů.

Na…

Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Takže proti plísním je to skutečně to pravé.

Ve…

Ve firmě A SERVIS dále nabízí celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že má firma opravdu široké působnosti. A proto je všem musím doporučit. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.