Protože čištění fasád je opravdu velmi náročný úkol, je nejlepší se obrátit na profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Nečistoty a plísně na fasádách vznikají snadno a čistí se to vážně složitě. Dnes totiž prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní. Které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A když jsme rekonstruovali naši chatu, tak jsme si uvědomili, že s naší fasádou by taky bylo potřeba něco dělat. Byla na ní špína, plíseň, všechno možný, a tak podobně. A bylo potřeba se o to postarat, protože něco takového by mohlo odlákat zákazníky. Takže bylo potřeba se o to postarat. A nejlepším řešením, jak se plísní zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech.

Takže…

Takže je to skutečně tou nejlepší věcí, jakou si na vaši fasádu můžete pořídit. A díky tomuto nátěru je naše střecha opět v pořádku. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem. Díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se, že si ten nátěr necháme dát i dovnitř. Takto budeme mít jistotu, že už s plísněmi nebudeme mít žádné problémy. Čištění fasády Brno nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.