Když jsme si na našem bytovém domě všimnuli, jak se na spodních stranách fasády utváří plíseň. Tak jsme začali hnedka hledat pomoc. Věděli jsme, že musíme zakročit rychle, protože když se plíseň rozšíří, je pak velmi špatně odstranitelná. Takže jsme hnedka na schůzi všech nájemníků začali řešit, co budeme s plísní dělat. Padly návrhy, že si s tím poradíme sami. Ale hodně lidí bylo proti. Věděli, co vše plíseň dokáže a že si sami neporadíme, že bude mnohem lepší, když si objednáme nějaké profesionály. Na internetu jsme našli Špinavá fasáda, čištění Brno. Tato firma patří mezi nejlepší úklidové firmy. Jelikož mají velmi bohaté zkušenosti s čištěním, a to nejen fasád, ale i oken, koberců a podlah. Dali se hned po příjezdu do práce a bylo hned na první pohled vidět, že mají s čištěním fasád mnoho zkušeností. Na čištění fasády od plísně mají jasný postup, která je vždy úspěšný.

Nejprve…

Nejprve tým vyčistí fasádu mechanicky a chemicky tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu a nijak ji nepoškodí a neublíží jí. Fasáda je také jednotně barevná, takže se fasádní výmalba nemusí nějak měnit a obnovovat. Na fasádu se následně aplikue protiplísňový nátěr LSG. Nátěr vás opravdu překvapí, především jeho odolnost. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr může být nanesen na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, ale také na betony, keramické obklady. Na nátěru je také ideální to, že je odolný vůči UV záření a lze ho aplikovat i na vnitřní prostory.

Všude…

Všude tam, kde je nátěr, nemají bakterie, sinice, plíseň a další nečistoty šanci se vytvořit ani přežít. Když pracovníci s prací skončili, tak se fasáda rapidně lišila od té původní. Nikdo by neodkázal určit, že se tam nacházela škaredá plíseň. Všichni obyvatelé bytovky byli nadmíru spokojeni. Když si teď budou děti hrát kolem bytovky, nebudou se muset bát, že by jim plíseň nějak uškodila. A navíc máme zase krásně čistou fasádu a nemusíme se stydět za to, kde bydlíme. Firmu můžeme proto jedině doporučit. Myslíme, že nikoho lepšího bychom ani nenašli. Jsou sice dražší o kapánek než jiné firmy, ale ty rozhodně nenabízely tak skvělou službu a řešení. Proto se vyplatí investovat, jestli chcete mít kvalitně odvedenou práci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.