Plísně nechce na své fasádě nikdo. Nejenže pak vypadá fasáda špinavě a jako kdybyste ji neudržovali a měli v domě nepořádek, ale také žijete v nezdravém prostředí. Plíseň je neřád, se kterým mají problémy skoro všichni. Bohužel se nevyhnul tento problém ani nám v lékárně ve městě. Na přední fasádě se udělaly černé mapy a skvrny. To jsme nemohli nechat jen tak, protože plísně nám mohly odlákat pacienty, ale i zaměstnance. Přece nikdo nechce pracovat ve špinavém prostředí. Rozhodli jsme se pozvat si na práci Čištění fasády Pardubice. Už jsme s nimi měli jednou zkušenost. Bezvadně nám vyčistili v lékárně podlahy, které byly zašlé a špinavé. Věděli jsme proto, že i s plísní se na ně můžeme obrátit. Kdo jiný by nám pomohl lépe, než oni?

cena odstranění plísníjak odstranit plísněčím odstranit plísně

Zavolali jsme…čištění fasády Pardubice

Zavolali jsme do firmy a bez problémů jsme si vše zařídili a naplánovali přesně tak, jak jsme potřebovali. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám vyšla vstříc, a to se nám na nich zamlouvá. S plísní si poradili raz dva. Všechno bylo zase perfektní za pár hodin. Z fasády odstranili pracovníci vodní kámen i nehezkou a nebezpečnou plíseň, která nám hyzdila lékárnu. Mají techniku, která umožní zbavit se plísně a zastavit další šíření nebo znovuvytvoření. Na plíseň aplikují desinfekci a pak nátěr LSG, který má životnost 6 a více let.

Odstranění probíhá v několika krocích. Nejprve je mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG, který je v boji s plísněmi naprostou jedničkou.

nejlevnější odstranění plísnípřípravky na odstranění plísníkvalitní odstranění plísní

Nátěr…

Nátěr je možné aplikovat také na omítky, dřevo, umakart a další materiály, které se nacházejí uvnitř domu i venku. Nátěr je také odolný vůči UV záření, což je skvělé, protože na lékárnu v létě svítí hodně sluníčko. Na týmu bylo vidět, jak jsou sehraní, věděli přesně, co dělat a jak sis plísní a nečistotou poradit rychle a precizně. A jak nátěr funguje? Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Díky firmě byla naše lékárna zase čistá a zdravá. Nemůžeme si firmu A SERVIS vynachválit. Tímto jim chceme ještě jednou poděkovat.

kdo odstraní plísněodstranění plísně z fasádyodstranění plísně z cihel