V naší právnické firmě nebyla podlaha už v úplně nejlepším stavu, tak jsme se rozhodli, že si ji necháme od někoho vyčistit. Sice je v naší administrativní budově úklidový tým, ale jejich náplň práce úplně nestačila na to. Abychom byli se stavem našich podlah úplně spokojení. A tak jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by měl pozitivní ohlas. Nikdo z našich známých totiž o nikom nevěděl. A na internetu jsme našli úklidovou firmu, která měla vynikající referenceČištění litých podlah Brno má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A byli jsme s nimi opravdu moc spokojení. Odvedli vynikající práci a podlaha vypadá opravdu o moc lépe. Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěl více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na…

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože jsme s nimi byli tak moc spokojeni, rozhodli jsme, že je podpoříme touto recenzí. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat.

Používají…

Používají opravdu drahou čisticí domestiku a kvalitní přístroje. A člověk nemůže očekávat, že něco takového bude úplně levné. Takže je jasné, že se to promítne i do ceny. A člověk musí do toho započítat i práci jejich zaměstnanců. A když to všechno sečtete, tak to tak holt vychází. Zase ta cena ale není tak vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, kdo to potřebuje. Z hlediska poměru cena výkon je to jedna z nejlepších firem, se kterou jsem se kdy setkal. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. My se už na nikoho jiného nikdy obracet nebudeme. Navíc nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě v budoucnu využijeme. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.