Když jsem si otevřela půjčovnu stavebních šatů, byla jsem naprosto nadšená. Svatby a vše kolem, to je něco pro mě. Nejraději mám ten pocit, když dokážu budoucí nevěstě najít přesně ty šaty, které si přeje. Ten pohled v zrcadle, to mě vždy dojme. Ale bohužel jsem se nedávno celkem natrápila s jedním problémem. Na fasádě půjčovny se mi objevila plíseň. Nevěděla jsem, co dělat, protože i když jsem vystřídala několik prostředků na odstranění plísně, tak se mi to nepodařilo.

Měla jsme obavy, že plíseň odradí klientky. To jsem nemohla dopustit. Proto jsem se rozhodla, že budu muset ještě více zainvestovat. Na internetu jsem našla Plísně na fasádě Brno, která nabízela rychlé a účinné odstranění plísně. Rozhodla jsem se, že tam zavolám a poptám se, jak by vše probíhalo. Když jsem telefon odložila, měla jsem dojednanou schůzku a moc dobrý pocit.

Protože…

Protože jsem hovořila s moc milou paní, která mě uklidnila. Říkala, že tým pracovníků firmy si poradí se vším a že nemám mít obavy. A měla pravdu. Za tři dny jsem měla po starostech, protože pracovníci odstranili veškerou plíseň a fasáda vypadala jako zcela nová. Tým má jasný postup, který mu umožňuje dosahovat takových výsledků.

Nejdříve začnou čistit fasádu pomocí chemií. Chemie je šetrná a neublíží fasádě, jak by se mohlo zdát. Pak se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Pro všechny buňky vyšších organismů je nátěr stoprocentně bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit mně nebo zákazníkům, kteří si chodí do salonu zkoušet a vybírat šaty.

Nátěr…

Nátěr vydrží dle klimatické námahy 4 až 6 let, ale v další omezené míře dokonce až 10 let. To mě uklidňovalo, protože je super vědět, že nebudu muset zase za pár měsíců řešit podobný problém. Nátěr je vhodný pro všechny typy povrchů, a to nejen na fasády, ale i třeba na dřevo, linolea, marmolea, kachličky a podobně.

Skvělé na nátěru také to, že je odolný vůči UV záření. No, co vám budu dále povídat, musíte to prostě sami zkusit. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vás určitě nezklame. A jestli vás netrápí plísně, ale nějaká jiná nečistota, navštivte jejich stránky na internetu a prohlédněte si, co vše nabízí. Vyčistí vám i podlahy, koberce, okna.