S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, co se týče jejich udržování. Ale to zase neznamená, že je stačí občas pouze občas přetřít. I podlahám je potřeba věnovat odbornou péči, pokud chcete, aby vám vydrželi co nejdéle zachovalé. To že podlahu stačí pouze vytřít a sem tam použít dezinfekční prostředek je skutečně jen pouhý mýtus. My jsme potřebovali vyčistit podlahy v naší mezinárodní firmě. A protože jsem jedna z leaderů, tak to byla moje práce se o to postarat. Ale doteď jsem upřímně neměla se žádnou zkušenosti, protože na této pracovní pozici jsem nebyla příliš dlouho. Takže jsem hledala na internetu nějaké rady. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsem usoudila, že bude nejlepší se obrátit na Průmyslové podlahy, čištění Praha. Lidi o nich totiž psali opravdu dobře, prakticky jsem nenarazila na žádnou negativní recenzi.

Byla…

Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsem se dočetla, ale zase měla ty nejlepší reference. Takže jsem došla k závěru, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo. A co jsem četla, tak u některých způsobů čištění by prý nepomohlo ani to modlení. Naštěstí jsem se trefila do černého a jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla právě pro ně. Dobrý dojem na mě udělali hned při samotném zařizování. Domluvili jsme se na termínu čištění, ceně a všem možném. Paní se kterou jsem vše domlouvala, byla velmi milá a ochotná a vše mi vysvětlila. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. A podlaha vypadala perfektně. I ostatní kolegové byli moc spokojení. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli.

Podlaha…

Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Určitě se na ně obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená a nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku a prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím a oni mi ji nabízí za slušnou cenu, takže nemám co vytknout. Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní, takže zde máte jak kvalitu služeb, tak profesionalitu zaměstnanců v jednom. Takže pokud hledáte firmu na čištění podlah, já ručím za tuhle tu. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.