Nemocnice patří mezi prostředí, které by mělo ještě mnohem důkladněji dbát na hygiena čistotu. Vše se musí lesknout čistotou, aby vše fungovalo tak, jak má. K tomu patří to, aby lékárna, která se nachází přímo v naší nemocnici, vypadala vždy dokonale. Největší problém ale bývá s výlohou a prosklenými dveřmi. Ty jsou věčně upatlané, jsou na nich šmouhy a otisky prstů. I když se paní uklízečky snaží, nikdy nedokáží vyleštit a umýt výlohy tak, aby vydržely dlouho čisté. Důvodem je hlavně to, že nemají tak dokonalou techniku a prostředky, jako úklidové firmy. Mytí fasády Praha

Proto jsme se rozhodli, že si ji pozveme. Vybrali jsme Mytí fasády Praha, která podle recenzí na internetu patří mezi špičky v oboru. A po naší zkušenosti nemůžeme jinak než souhlasit. Vyšli nám dokonce i vstříc s termínem a asi do tří dnů už byli u nás se všemi prostředky i technikou , kterou potřebovali.

mytí oken cena za m2 cena mytí oken ceník mytí oken

Nejprve kvalitně umyli…

Nejprve kvalitně umyli výlohy, skleněné dveře i okna, a to jak z venku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy a parapety, které byly dost špinavé. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschla, tak pracovníci začali s leštěním.

Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

výškové práce jak vyleštit okna výškové mytí oken

Aby vydržely…Mytí fasády Praha

Aby vydržely výlohy a dveře déle čisté, tak nám na ně ještě po domluvě dali speciální a velmi účinnou impregnaci GSP- GlassProtect. Je to impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě, takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá skutečně po dlouhou dobu. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnostNám zajistil perfektně čistá okna i výlohy a my jim za tuto službu moc děkujeme. 

jak vyleštit okna bez šmouh jak na mytí oken čím umýt okna