Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Takže jsem je ihned kontaktovala, jakmile jsem si to přečetla. Protože u nás v práci jsme potřebovali vyčistit podlahy.

Pracuji v prodejně s kadeřnickými potřebami a naše podlahy už vypadaly vážně hrozně. A když říkám hrozně, tak tím myslím hrozně. S Impregnace podlah Praha jsme se domluvili na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zírala jsem já i zbytek kolegů, protože toto jsme opravdu nečekali. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak.

Použili…

Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Což je skvělé, protože pokud celý den pobíháte po obchodě, tak večer už prostě nemáte sílu ani náladu na důkladnější úklid. A takto stačí podlahu jen přetřít a je v perfektním stavu.

Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Domluva…

Domluva je opravdu bez problémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže doporučuji se podívat na jejich webové stránky a vše si pořádně pročíst. My také určitě vyzkoušíme jejich mytí výloh. A jejich služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

A když se někdo prosadí i v zahraničí, tak musí být dobrý. My si to koneckonců ověřili sami. Proto je všem vřele doporučujeme. Cena je sice vyšší, ale opravdu se to vyplatí. Navíc podlaha vám vydrží čistá opravdu dlouho, takže když si to sečtete, tak se to vlastně vyplatí i finančně. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Určitě najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.