Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, se kterou mám tu nejlepší zkušenost. Jsme největší pobočkou pošty v našem městě, takže k nám chodí nejvíce lidí. A udržovat naše prostory není úplně jednoduché. Samozřejmě že máme úklidový tým, ale s podlahami to není tak jednoduché. Vytírání prostě pouze nestačí. A proto se spoléháme na úklidovou firmu. Pamatuji si, kdy jsem se s nimi setkala poprvé. Hledali jsme někoho dobrého na voskování a čištění, ale protože jsme doposud s nikým nespolupracovali, netušili jsme, na koho se obrátit. A tak jsme byli odkázaní na internet. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou Čištění litých podlah Brno a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře. Z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Protože…

Protože takto má člověk aspoň nějakou jistotu, že to nebude úplně propadák. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená, kolegové taky. Podlaha byla jako nová. Poté nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nikomu nechce pracovat s někým, kdo je protivný a není s ním řeč. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a náš úklidový tým už nemá s udržováním podlahy prakticky žádné problémy. Pořád vypadá dobře. Což je skvělé, protože to někdy se hraje dlouho do noci. Tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už poptáváte cokoli. Věřím, že i jejich ostatní služby budou stejně tak kvalitní, jako jejich čištění podlah. Pokud chcete vědět víc informací, tak vám doporučuji se podívat na jejich internetové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A skvělé je, že je nerealizují jen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.