V naší firmě svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i po stavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

Čištění…

Čištění linolea Brno z posledních zakázek bylo čištění podlahy v nemocnici. Udržet neustále čistou podlahu v takovém prostředí je těžké, takže není divu, že po nějakém čase na to jejich úklidový personál nestačil. A tak nás kontaktovali a požádali o spolupráci. Podlahu jsme pořádně vyčistili pomocí postupů, které jsme popsali výše.

Poté jsme nanesli i vosk, aby podlaha vydržela déle čistá a získala i protiskluzový efekt, který všichni v nemocnici velmi ocenili. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. A stali se našimi pravidelnými zákazníky a začali využívat i naše další služby. Jsme dostupní pro celou Českou republiku, ale i pro Slovensko, Německo a Rakousko. Pro více informací o našem servisu se podívejte na naše webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.