Pracuji v copycentru, kam denně chodí několik lidí, hlavně studenti a tak dále. A když je nějaké místo frekventované, tak je jasné, že je mnohem těžší udržovat podlahu opravdu čistou. No a nám se to už moc nedařilo. Samozřejmě jsme podlahu pravidelně umývali, jenže to přestávalo stačit. Některé šmouhy postupem času z podlahy už nechtěli dolů. Nakonec jsme se rozhodli, že na to necháme najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem investovat do někoho, aniž bych věděl, že se ta investice vyplatí. A po přečtení několika fór a narazil na Praha čištění litých podlah, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb, tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolal, a potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu.

Nebylo…

Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, když bylo naše copycentrum zavřené. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, abychom tak i zvýšili bezpečnost.

Za…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách je neváhejte kontaktovat, nebo se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.