Vánoční nálada už naprosto ovládla i naši domácnost, takže bylo zase načase udělat si hezký večer s vánočními filmy a s punčem. A tak jsem ho šla připravit, ale asi jsem neměla zrovna nejšťastnější den. Protože se mi povedlo ho vylít na zem. Chtěla jsem ho z hrnce opatrně přelít do hrnečků, jenže jsem to přelila a přelila jsem ho hodně. To je tak, když si na to nevezmete naběračku, protože si myslíte, že to zvládnete. A protože máme v kuchyni bílé parkety, tak se to čistilo vážně blbě. V těch jemných záhybech plavoučky to bylo stále vidět. A už jsem nevěděla, co mám dělat, abych to z toho dostala pryč. Je pravda, že to sice nebyla na kilometry do očí bijící skvrna, ale i tak mi to vadilo. A ani přítel si s tím nevěděl rady. Tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme. Ale doteď jsme si nikdy úklidovou firmu na nic nenajímali, tak jsme nevěděli, komu zavolat.

Takže…

Takže jsme museli začít s hledáním na internetu. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme si řekli, že bychom mohli vyzkoušet právě tuhle. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A už jen domluva s nimi na nás udělala dobrý dojem. A po tom, co jsme viděli výsledky jejich práce, je můžeme všem jedině doporučit tak jako ostatní lidé na internetu. Brno, silně znečištěné podlahy, mytí odvedli skvělou práci a podlaha vypadá mnohonásobně lépe než předtím. Díky jejímu vzhledu naše kuchyň opravdu prokoukla. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Dále nám ji i navoskovali, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a hlavně se teď i mnohem lépe udržuje. Což je pro lidi, kteří nejsou zrovna posedlí úklidem, naprosto k nezaplacení.

Dozvěděla…

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože my sami jsme nevěděli na koho se obrátit a jsme rádi, že jsme dali na rady na internetu. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Vše proběhlo v největším pořádku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.