V naší firmě realizujeme celou řadu úklidových služeb a v tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o naše čištění podlaha. A to z toho důvodu, že čím dál více lidí neví, jak o podlahy pečovat, aby jí prodloužili životnost. Naše firma se zaměřuje na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie, a jak je vše vykartáčováno, vše vysajeme velmi výkonným vysavačem. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, abychom měli jistotu, že veškeré čisticí prostředky byly pořádně smyty. Náš kotoučový stroj je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A používáme ho k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Po…

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a my vždy určíme, který vosk je pro vaši ten nejlepší. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření.

Zanedbat…

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Průmyslové podlahy, čištění Praha  doporučuje voskování podlah vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah ve svatebním salonu. Kolektiv zaměstnanců si s tím sám už nedokázal poradil, a tak vyhledali naši pomoc. A my jsme se už o vše postarali. A jsme velmi rádi, že byli s naší prací spokojeni. Protože není lepší vizitkou, než spokojený zákazník. Pokud vás článek zaujal a máte zájem o strojové čištění, podívejte se na naše webové stránky či nás neváhejte kontaktovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.