Podlahy, stejně jako koberce, zasluhují pořádnou péči. A stejně jako ve všem, tak i tady je nejlepší se obracet na špičkové technologie. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na strojové čištění podlah – ke strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Voskování Praha, linolea

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

zašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednostihloubkové čištění podlah

Jednou z našich posledních zakázek…

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v prodejně s levnými knihami, kde se snažili o to, aby jejich prostor vypadal co nejlépe. A protože jejich podlahy se jim už zdály špinavé, tak se rozhodli obrátit na nás. Pro naše zaměstnance však nebyl žádný problém ji pořádně vyčistit tak, aby kolektiv zaměstnanců knihkupectví byl se stavem podlahy konečně spokojený.

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

kartáčování podlahjak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytí

Voskování Praha, linolea…

Voskování Praha, linolea používá vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku, polymeru, je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Pro více informací o našich službách navštivte naše webové stránky.

levné čištění podlahrychlé vyčištění podlahykvalitní čištění podlahy