Nedávno jsme si u nás naši podlahu zašpinili opravdu originálním způsobem. Respektive seto povedlo naší kočce. Zalíval jsem kvítka, a pak jsem odešel a zase se vrátila a našel jsem dva květináče shozené. A ta mokrá hlína byla na podlaze už delší dobu. Kdybychom měli doma lino, tak by to nebyl problém, ale my měli plavoučku a v těch jemných rýhách podlahy jsme tu špínu pořád mohli vidět. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu, stejně už ta podlaha měla něco za sebou. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na Čištění podlah, haly Brno, která měla opravdu vynikající reference. Lidem z A SERVIS jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. A oni se o vše postarali. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na…

Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně manželka. Podlaha nebyla jen dobře vyčištěná, ona fakt vypadala jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění. U čehož jsme s manželkou shodli, že je to opravdu dobrý nápad. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože nám nepodkluzují ani ponožky, ani papuče. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, jakou práci odvedli. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat.

Byli…

Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Určitě s nimi budete spokojeni. Jejich služby nabízí ještě stále za přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku. My jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Nabízí i další služby a ty rozhodně taky do budoucna využijeme. Mytí oken taky zrovna nemilujeme a věřím, že po jejich práci budou v perfektním stavu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.