S přítelem jsme odjeli na delší dovolenou do Ameriky, kde jsme byli dva měsíce, protože jsme ji chtěli co nejvíce procestovat. A mojí sestře jsme dali klíčky, aby tam jednou za čas přišla vyvětrat. Zalít květiny, vybírala poštu, a tak dále. Ale i tak na nás čekal velký úklid, když jsme přijeli domů. Všude bylo hodně prachu, okna byla špinavá a tak dále. Ale nejhůře na tom byly asi podlahy. Sice jsme je vytřeli, ale i tak nevypadali nejlíp. Připadala nám taková zašlá, jako kdybychom ji měli několik let, a přitom jsme ji měli jen tři roky. Asi nám to nepřišlo, když jsem v tom bytě byly pořád. Ale takto, když jsme se vrátili po té dlouhé době, se nám zkrátka jejich stav nezamlouval. Tak jsme usoudili, že bychom si na to mohli někoho najmout. Ale žádnou firmu jsme neznali. Takže jsme si sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky Praha čištění linolea. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

A…

A neměli ani problém přijít o víkendu, za což jsme byli rádi, protože jsme si ani jeden z nás nechtěl kvůli tomu brát na víkend volno. Zaměstnanci působili profesionálně, takže můžu s klidným svědomím říct, že je na internetu nevychvalovali nadarmo. A po této zkušenosti musím říct, že tato firma opravdu odvádí vynikající práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělá věc, protože nerada chodím v papučích a v ponožkách to dříve trochu klouzalo. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i přítel si je nemůžeme vynachválit.. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto pokud poptáváte čištění podlah, doporučuji obrátit se na tuto firmu. A nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.