Náš taneční dům ve vesnici slouží k pořádání plesů a všech možných společenských akcí. A už delší domu si tak nějak všichni stěžovali, že by bylo potřeba jej nechat trochu zrenovovat. A hlavně vyčistit fasádu, protože tak už byla opravdu špinavá. A kdyby jenom to, ona na ní byla dokonce i plíseň. A to už jsme věděli, že si s tím prostě neporadíme. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, protože to tak nemohlo zůstat.

Nevypadalo to hezky a přece jenom když se v domě konají společenské akce, tak by to tak podle toho mělo i vypadat. A já dostala z úkol to čištění zařídit. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu.  A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. A nesmí opomenout jejich úžasná nátěr LSG. protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy.

Je…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč. Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem LSG s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy.

Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Díky…

Díky tomu je venkovní zeď naší prodejny je opět v naprostém pořádku. Takže pokud máte problémy s plísní, a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to totiž to nejlepší opatření, které proti plísním můžete udělat. Všem Plísně na fasádě Pardubice moc doporučuji, byli jsme s nimi spokojeni v každém ohledu.

Pro více informací o tomto nátěru a o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž i celou řadu dalších úklidových služeb, a věřím, že i ony budou velmi kvalitní. A taky je realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.