Pracuji v prodejně s nábytkem a hned vedle vchodových dveří se nám udělala plíseň. A to bylo opravdu nadělení. Sice už delší dobu byla špinavá, ale to ještě nebylo tak zlé. Ale teď to bylo zlé. A bylo nutné s tím něco udělat. A věděli jsme, že samotné přetření nic nevyřeší. Chtělo to nějakou firmu, jenže jsem bohužel žádnou neznala, takže jsem musela hledat na internetu. A tam moje hledání přineslo své ovoce. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference.

A tak jsem jim zavolala a vše zařídila. Byli vážně moc milí a ochotní, takže na nás udělali hned dobrý dojem, a to jsme je vlastně ještě ani neviděli. A musíme říct, že odvedli opravdu skvělou práci. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A o tom bych se chtěla více rozepsat.

Měli…

Měli jste tušení o tom, že na všech zateplených fasádách se tak po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach? No my ne a jak to dopadlo. A věřím, že spousta z vás to taky neví. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit.

Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. A LSG je velmi velmi univerzální.

Protože…

Protože ho můžete dát na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A pro lidi a zvířata je naprosto bezpečný. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní.

Od té doby je fasáda naší prodejny v perfektním stavu, a když jsem viděla, jaký je s tím trápení, řekla jsme si, že bude lepší dát si ho jako prevenci i na náš dům a manžel s tím souhlasil. Špinavá fasáda, čištění Plzeň dále nabízí i čištění podlah a koberců, odstraňování graffiti a mytí oken. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.