Pracuji jako jeden z vedoucích hypermarketu a naposledy jsme řešili problémy s naší fasádou. Byla totiž už opravdu špinavá a nevypadala vůbec dobře. A to nebylo ještě to nejhorší. Udělala se na ní dokonce i plíseň. A protože my sami jsme si s tím nevěděli rady, bylo potřeba se obrátit na nějaké speciality. Neměli jsme u nás takové úklidové prostředky na to postarat se o něco takového. A tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral místo nás.

A našli jsme Plísně na fasádě Ostrava. Ti nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. A to díky jejich nátěru LSG. Ten nátěr je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Nátěr…

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Laicky řečeno, nebude se na ní tvořit vlhkost, nátěr LSG vytváří nesnesitelné prostředí pro plísně, takže se buňka mikroorganismu na takovém povrchu prostě neudrží.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A my jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. Proto tuto firmu všem moc doporučuji.

Tato…

Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Nabízí celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění.

Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A to vše nabízí nejen po Česku, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.