Pracuji jako školník jedné soukromé střední školy a už dlouho jsme měli problémy s naší fasádou. Byla špinavá, a když jsme se rozhodli, že ji už teda necháme vymalovat, tak bylo pozdě. Protože se špíny se vyklubala plíseň. Tak jsem šel za vedením a řekl, že by bylo potřeba na to někoho najmout, protože sami se o to určitě postarat nedokážeme.

A tak s tím souhlasili, jen řekli, ať na to teda někoho najdu, že oni jsou na to moc zaneprázdnění. A tak jsem si sedl k internetu a hledal někoho, kdo by vypadal důvěryhodně. A jednu dobrou firmu jsem našel. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich.

Byl…

Byl jsem rád, že nám nabídli termín hnedka do týdne, protože ta černá plíseň vypadal vážně hnusně.  Ale dokázali se o to bez problému postarat. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

Také…

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A skvělé je, že Špinavá fasáda, čištění Brno nabízí i spoustu dalších služeb.

Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nového, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.  A to vše realizují po celém Česku, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.