Nově jsem se přestěhovala a byla jsem nadšená, protože jsme konečně našla byt v lokalitě, kam jsem se už dlouho chtěla nastěhovat. Vše bylo v pořádku. Nové bydlení jsem si užívala, ale po pár týdnech jsem začala mít problémy s plísní, která se mi začala dělat v koupelně. A to jsem se vždy snažila koupelnu po koupeli vyvětrat. Ale evidentně to nestačilo. Chtěla jsem to prvně odstranit sama, ale vůbec se mi to nedařilo. Ani když jsem si na to nakoupila tunu přípravků proti plísním. Takže jsem byla docela naštvaná. Jak odstranit plíseň

Jak odstranit plíseň v koupelnějak se zbavit plísně na stěnáchvlhkost v domě

Bylo potřeba na to najít nějakou firmu, která má schopnosti Jak odstranit plíseň, protože mi bylo jasné, že já si s tím neporadím. Neměla jsem se žádnou zkušenosti, tak jsem prolézala diskuze na internetu, abych našla někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. A našla jsem ji, a sice firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A musím říct, že jsem s nimi byla moc a moc spokojená. A jestli bych se o něčem chtěla zmínit, tak je to jejich LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví.

Jejich služba nabízí komplexní odstranění…

Jejich služba nabízí komplexní odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují 2 roky.

špatně větraný důmjak na plíseňstopy na stěně

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení nanesli nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí se vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch, odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Taky nám řekli, že LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte.  Díky tomu se nemusím bát, že by mě plíseň v koupelně měla opět trápit. Pro jistotu jsem si ten nátěr nechala dát i do dalších místností, kde by jednou hrozilo, že by se plíseň mohla objevit. Protože prevence je vždy tím nejlepším řešením. Jak odstranit plíseň

plíseň mezi kachličkamizelená stěnajak se bránit proti plísni