Sanitárne zariadenie vyrábané z kvalitnej keramiky sa vyznačuje praktickosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, a práve preto je súčasťou nielen mnohých domácností, ale tiež firiem, ktorým záleží na životnom prostredí. Údržba o sanitárne zariadenie je mimoriadne ľahká a rýchla, pričom farebnosť a lesk si udržiava po celý čas. Aj pre tieto vlastnosti ide o takmer nenahraditeľný materiál, ktorý sa využíva najmä na výrobu sušičov rúk, pisoárov či ďalších sanitárnych doplnkov, ktoré sú súčasťou kúpeľne i toalety.

Ideálne riešenie pre mnohé slovenské i zahraničné firmy

Referencie od mnohých slovenských a zahraničných firiem sú dôkazom toho, že si plne uvedomujú dôležitosť ochrany životného prostredia, a to za využitia ekologického sanitárneho vybavenia. Eliminácia pachov, vírusov či baktérií sú hlavné dôvody, prečo môžeme nájsť sanitárne zariadenie v najznámejších firmách, ktoré v vysokou pravdepodobnosťou navštevujete aj vy. Kvalitné sušiče rúk, ktoré sú vybavené špeciálnym filtrom zabraňujúcim šíreniu baktérií; bezvodný pisoár, ktorý má špeciálny tvar, vďaka ktorému nedochádza k vzniku usadenín moču; osviežovače vzduchu šetrné k ľudskému zdraviu či bezdotykové dávkovače mydla vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý eliminuje baktérie sú dôvody, prečo sa firmy rozhodli zvoliť kvalitné a ekologické produkty od Ecostep.

Na kvalite záleží!

Obchodné centrá, bary, reštaurácie, hotely a SPA, ktoré sa rozhodli pre sanitárne vybavenie od Ecostep, veľmi dobre vedia, že na kvalite záleží. Investovať do produktov, ktorých životnosť je aj niekoľko desiatok rokov pri pravidelnej starostlivosti sa skutočne vyplatí. Zákazníci si všímajú vybavenie kúpeľní i toaliet, tak prečo im nedopriať zaslúžený komfort, no nie? Neváhajte a využite profesionálne poradenstvo od odborníkov, ktorí sú vám plne k dispozícií.