Ve VYBO Electric nabízíme velké průmyslové převodovky, které bez problémů splní i ty nejnáročnější požadavky kladené prostředím těžkého průmyslu. Víte však, jak poznat skutečně kvalitní elektropřevodovky, která je vhodná i pro náročné aplikace? Zaměřili jsme se na několik znaků kvality, které by každý velká průmyslová převodovka měla splňovat.

celni prevodovka

Čelní převodovka

Aby byla elektropřevodovky vhodná i pro těžké průmyslové použití, měla by splňovat několik zcela zásadních kritérií. Ve VYBO Electric nabízíme elektropřevodovky výbo Gears, které jsou koncipovány tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky. Při jejich vývoji a návrhu jsme dbali na to, aby tyto převodovky byly dostatečně pevné, jednoduché na údržbu a aby neměli komplikovanou konstrukci, která by znemožňovala jejich dodatečné přizpůsobení.

Při vývoji velkých průmyslových elektropřevodovek jsme zužitkovali naše dlouholeté know-how, vybrali jsme ty nejkvalitnější materiály a maximálně jsme dbali na kvalitu dílenského zpracování. V čem jsou tedy tyto průmyslové elektropřevodovky tak kvalitní a podle čeho se o tom můžete přesvědčit i vy?

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme vzali v úvahu to, jak by měla vypadat ideální elektropřevodovky pro potřeby těžkého průmyslu resp. i pro ty nejnáročnější aplikace. Na základě toho jsme sestavili soubor vlastností, které tento typ elektropřevodovek musí splňovat.

Maximální účinnost a pevnost: na výrobu převodovky s použity výhradně kvalitní materiály a komponenty. Ozubená kola elektropřevodovky mají speciální tvrzený povrch.

Musí zvládnout vysokou nosnost: velká průmyslová převodovka má mít výstupní hřídel s velkým průměrem a kvalitní ložiska.

Snadná údržba: pouzdro průmyslové elektropřevodovky je dělené horizontálně, což usnadňuje případnou údržbu

Jednoduché možnosti přizpůsobení: průmyslovou elektropřevodovky lze dále přizpůsobit modulárními částmi.