Už několik let vedeme pánské kadeřnictví. Troufáme si tvrdit, že patří k jedněm z nejlepších v našem městě. A že jich tu opravdu je požehnaně. Myslíme si však, že naši práci bereme poněkud zodpovědněji. A stejně jako to mají i jiné profese, tak bereme naši práci jako poslání. Záleží nám na tom, aby od nás odcházeli jen ti nejspokojenější klienti a vypadali přitom jak nejlépe mohou. A to nejen v onen den, kdy jsou ostříháni, ale i nějakou dobu po tom. Někteří kadeřníci či kadeřnice svoji práci doslova „odfláknou“, a za týden byste se mohli jít stříhat znovu. My jsme se však rozhodli jít proti proudu. Na zákaznickém servisu si zakládáme. Dokonce k nám občas zavítají i nějaké slavné osobnosti. Ty ale teď nebudeme jmenovat. Nechceme si přece kvůli tomu jen dělat reklamu. Mluví za nás naše práce a náš zodpovědný přístup. Jak zatočit s plísní

cena odstranění plísníjak odstranit plísněčím odstranit plísně

No a nedávno se stalo, že…jak zatočit s plísní

No a nedávno se stalo, že nám do našeho kadeřnictví začalo malinko zatékat. A taky se začaly tvořit plísně na záchodech a v koupelně. Tam sice klienti nechodí, ale i tak nechceme žít v plísni, tak jsme si řekli, že to vyřešíme. A rozhodli jsme se povolat nějaké profesionály, kteří ví, jak zatočit s plísní. Ty jsme naštěstí rychle našli v úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta je totiž tuze speciální. Třeba v tom, že fasády čistí speciální technikou, a to za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek, takže vaše fasáda bude superčistá! Teď už ale něco řeknu k samotnému postupu čištění. Jak to probíhalo… Inu, bylo toho hodně.

nejlevnější odstranění plísnípřípravky na odstranění plísníkvalitní odstranění plísní

V první etapě provedli…

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století. Jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky.

Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Což nám přijde dost férové. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. Tuto společnost tak určitě můžeme doporučit všem!

kdo odstraní plísněodstranění plísní z fasádyochrana před plísněmi